Červenec 2011

Cary Hiroyuki Tagawa

31. července 2011 v 8:07 | Zdenda |  Autogramy
Další autogram z osobního setkání mého přítele.Japonský herec,kterého znám z četných rolí padouchů.
Filmy:Velké nesnáze v malé Číně,Poslední císař,Povolení zabíjet,Mortal kombat,Gejša.

Jacques Herlin

29. července 2011 v 11:05 | Zdenda |  Autogramy
A po delší době moje milovaná Francie.Za autogram tohoto 83 letého herce jsem rád,protože jako výraznou postavičku ho znám z mnoha komedií.
Filmy:Šimon a Matouš,Dva misionáři,Dva nosáči a rádio,Johanka z Arku.
Podepsal mi jen jednu fotku tu druhou si asi nechal a kartičku vrátil nepodepsanou.
18.5.2011-28.7.2011

OZNÁMENÍ

29. července 2011 v 9:00 | Zdenda |  Zajímavosti
Milí kamarádi už druhý den mi nejde okomentovat články jak na jiných blozích tak i na mém tak se nezlobte,že nekomentuji Vaše úspěchy moc bych chtěl,ale nejde to.

Zejtra napořád

28. července 2011 v 11:39 | Zdenda |  Moje setkání
Tak tedy krátce po jedenácté hodině jsem se dostal přímo na plac,kde se první den natáčel tento film.Lokace to byla vskutku originální obrovská hala a šrotiště.Tady můžete nahlédnout tak jako já do monitoru,kde se zrovna točil jeden detail.Ten pán vlevo je milý pan režisér,kterého Vám samozřejmě v průběhu článku představím.
Byli na mně všichni moc hodní dokonce kvůli mně odházeli nějakou hromadu šrotu,abych se k monitoru s tím mým vozidlem vešel.
A tady je milé setkání s panem režisérem Rudolfem Havlíkem/vlevo/ a hlavním kameramanem,kterého už nějaký ten pátek znám Václavem Tlapákem.Máma tam sice vypadá,že jim radí jak to mají natočit,ale nebojte se tak to nebylo.
Tak to už byl dotočen detail a než se scéna přestavěla tak jsem měl příležitost poprosit o společné fotky a autogramy.
Hlavní roli v tomto filmu si zahraje Pavel Batěk a tak jak ho vidíte oblečeného to je vlastně kostým vždyť chudák před chvílí odešel z místnosti,kde s ním bylo nehezky zacházeno.
A tady je autogram:
Dalším hercem,který si ve filmu zahraje je jeho bratr Petr Batěk.
Při podepisování této fotky byla skvělá atmoška jednak bratr radil bratrovi aby nezapomněl na věnování a také jsem se něco dozvěděl o natáčení filmu ze kterého fotka pochází.
A tady už máme pana režiséra Rudolfa Havlíka cestovatele,spisovatele,fotografa a nyní i debutujícího režiséra.Fakt moc milý chlapík se kterým se nám dobře povídalo.Dokonce jsem od něj dostal knihu samozřejmě,že autogram v ní nechybí.
A tady jeho autogram:
A další herečka Anna Kulovaná oj moje pumpička fotit se s krásnou dámou v tomto kostýmu když jí přihlížející vyhecovali k sundání župánku.
A autogram:
A tady ještě malá porada než se půjde točit další záběr-mučení pokračuje.
Tak a pak se šla točit scéna,kdy hlavní hrdina dostane trošku nabacáno.O čem film je si můžete přečíst na jeho internetových stránkách a mají svou stránku i na facebooku.
A to už mi dojeli další herci moje kamarádka Veronika Nová,která si v tomto příběhu zahraje pro ni vskutku netypickou roli-prozrazovat nebudu.
Dlouho jsme se neviděli takže bylo o čem povídat a samozřejmě to bych nebyl sběratel,abych i pro ní neměl fotku tentokrát z našeho posledního setkání tedy -Čertova nevěsta
No a posledním dnešním hercem byl také starý známý Karel Zima,kterému od pohádky Čertova nevěsta všichni říkají čertíku.No společnou fotku jsem si neodpustil vždyť Karla Zimu v civilu bez nalíčení jsem zatím téměř neviděl.I povídání s ním bylo perfektní jen tak mimochodem kdyby někdo věděl o funkčním flašinetu dejte mi vědět Karel ho shání do nové divadelní hry.
Tak a ještě jeden autogram z Malvíny
A jeden ze seriálu Eden
Takže díky laskavosti lidiček od filmu jsem opět bohatší o prima zážitky.Musím poděkovat zejména produkci,že mi toto vše umožnila a samozřejmě od pana režiséra přes všechny lidičky,které jsem tento den potkal jsem viděl jen samý úsměv a ochotu,že jsem si mezi nimi připadal fakt moc hezky.
MOC DÍKY

Míša Maurerová

28. července 2011 v 8:33 | Zdenda |  Moje setkání
Včera brzy ráno jsem vyrazil na dlouhou cestu na jedno natáčení filmu.Jelikož se nám příslušnou lokaci nepodařilo najít oni se ti filmaři umí bezvadně schovat čekali jsme zatím na benzínce až nás někdo vyzvedne a doprovodí na plac.A tu najednou děda povídá:"Hele Zdendo támhle tu paní znám z nějakého seriálu."A tak jsem zbystřil a s radostí zjistil,že to je Míša Maurerová,kterou jsem několik let vídal v mém oblíbeném seriálu Ulice.
A tak když si koupila kafe a vyšla ven oslovili jsme ji s prosbou o společnou fotku a autogram.Byla moc milá a tady to je:
A autogram,který mi v mé sbírce chyběl alespoň na kartičku.
Pak už mi jen zamávala a odfrčela s dětmi na výlet.Teda na benzínce získat autogram to se mi ještě nestalo.
Takže za chvíli po tomto setkání pro nás přijel asistent a doprovodil nás na lokaci,kde se první den natáčel film:
ZEJTRA NAPOŘÁD
a o mém pobytu na tomto natáčení až v příštím článku na kterém pracuji

John Rhys Davies

27. července 2011 v 7:26 | Zdenda |  Autogramy
I za autogram tohoto anglického herce vděčím jednomu milému příteli,který se s ním setkal.
Filmy:Dobyvatelé ztracené archy,Indian Jones a poslední křížová výprava,Dech života,Pán prstenů,Doly krále Šalamouna.

Colin Baker

26. července 2011 v 10:35 | Zdenda |  Autogramy
Britský herec-Doctor Who.

Rudolf Jelínek 2

26. července 2011 v 7:16 | Zdenda |  Autogramy
Rychlá odpověď od milého pana herce.
5.7.2011-22.7.2011

Arabela team

25. července 2011 v 8:34 | Zdenda |  Moje setkání
Tak a tady je další víkendové dobrodružství.V sobotu 23.7.2011 jsme vyrazili za Lovosice do malé vesnice jménem Čížkovice,kde se na místním fotbalovém hřišti konal zápas s týmem osobností.Jako vždy já tam byl první ze všech.Tak nejprve jsme se po cestě trochu občerstvili seznámili s prostředím a šli jsme číhat.
Jako první solo dorazil Roman Skamene a když jsme ho poprosili o pár autogramů a společnou fotku tak řekl:"No vždyť jsem taky jen kvůli tomu přijel."Takže prima nálada Roman je sympaťák každým coulem.
A samozřejmě,že jsem měl sebou fotky a všimněte si jak byl šikovný i když mu nikdo nenapovídal podepsal je na nejsvětlejší místa.
A dalším autem dorazili šéf a manažer týmu s Davidem Suchařípou tak tomu už jsem ani o nic neříkal,protože my dva jsme se v posledním roce setkali tolikrát,že už jsem nechtěl otravovat jen jsme se pozdravili no a posledním pasažérem byl náš slavný fotbalista Antonín Panenka se kterým jsem se asi před 4 lety vyfotil tak mi alespoň tuto společnou fotku podepsal.
A potom...........přijel další mnou n etrpělivě očekávaný člověk Zdeněk Srstka,který jak si možná vzpomínáte mi minule odmítl společnou fotku takže toto byl pokus číslo dvě:No nicméně Zdeněk tentokrát neřídil a možná i proto byl v opravdu super náladě.Sice nejdříve proběhlo malé dohadování,že jsme se spolu tenkrát fotili,ale nakonec ho máma udolala argumenty,že ne takže hurá hurá hurá tady je fotka:
Fakt byl v sobotu naprosto okouzlující při této první fotce jsme probrali pachy zvířat.
A nad druhou si povzdechl jako mnoho jiných herců,že takové fotky ani on nemá.
Povídali jsme pak toto odpoledne ještě několikrát a mezitím na nás vždy někde zpoza rohu dělal KUK byl naprosto úžasný.
A řidičem tohoto auta byl Petr Vondráček,kterého jsme potkali u občerstvení takže odložil hrnky s kávou a podepsal mi tuto naši dva roky starou společnou fotku:
A tady jsem si ho nechal dopodepsat na filmový plakátek,kde už jsem měl od pátku podepsaného Maria Kubce.
No a poslední osobností tohoto dne byl herec Michal Gulyáš,který vytvořil mnoho rolí jak v našich tak zahraničních filmech.
A jeho autogram je fakt nádherně složitý no posuďte sami:
Moc mně mrzelo,že místo Standy Hložka pro kterého jsem měl připravené fotky přijel Jaroslav Sypal na kterého jsem připraven nebyl a to mám doma tááák krásné fotky poučení pro příště asi budem vozit celou mou bednu s fotkami.
Takže prožil jsem krásné sobotní odpoledne s prima osobnostmi,ale i s místními lidmi.

Záměna

24. července 2011 v 9:10 | Zdenda |  Moje setkání
Ne nebojte se nic jsem nikde nezaměnil Záměna je název divadelní hry,která se v pátek 22.7.2011 hrála v lesním divadle ve Sloupu v Čechách.Jako vždy jsem tu byl dvě hodiny před představením,aby mi nic neuniklo.Jelikož toho dne bylo mezi skalami docela zima nestačil táta běhat do auta pro další vrstvy oblečení,abych nezmrznul.Herci sice dorazili krátce po šesté,ale protože byla zima hupli do auta a zmizeli kamsi do hospody do teplíčka a mně nezbylo než na ně ty dvě hodinky počkat.
Dorazili na poslední chvíli takže focení a podepisování bylo honem honem,ale i tak byli moc fajnový.
Jako první jsem poprosil paní Světlanu Nálepkovou,která spěchala tak,že jsme stihli jen společnou fotku což mi nevadí,protože se s ní letos v létě ještě setkám tak tady je:
V druhém autě přijeli Hana Čížková a Mário Kubec.S nimi byla fakt velká legrace no posuďte sami podle společné fotky:
Nechal jsem si podepsat dvě fotky od paní Hanky,které se jí moc líbily.
Tak a co jsem si nechal podepsat od Maria Kubce uvidíte až v dalším článku.

Nina Weniger

23. července 2011 v 10:46 | Zdenda |  Autogramy
Tak tato německá herečka si dala s odpovědí trochu načas nejvíce jí znám jako sekretářku Reginu ze seriálu Kobra 11.Takže další posila do této rubriky.
25.5.2010-22.7.2011

Richard Herd

22. července 2011 v 7:14 | Zdenda |  Autogramy
Amerického herce,který si zahrál v mnoha seriálech např.MASH,Star Trek,Zoufalé manželky mi nechal podepsat osobně můj milý přítel jsem prostě šťastný člověk když mám takovéto super přátele a moc mu za to děkuji.

Leslie Easterbrook

21. července 2011 v 7:24 | Zdenda |  Autogramy
Tak tímto autogramem jsem po dlouhé době zase posílil rubriku Policejní akademie,kde Leslie stvárnila nezapomenutelnou postavu Debbie Callahan.Vyšlo to na několikátý pokus,ale vyšlo.Mám obrovskou radost z opravdu originálního věnování.
24.3.2011-20.7.2011

John Malkovich

20. července 2011 v 10:07 | Zdenda |  Autogramy
Tak konečně se mi splnilo velké přání a po několika letech marných pokusů mi to vyšlo.Na karlovarském filmovém festivalu mi jeden hodný človíček získal tento pro mně vzácný autogram a i s věnováním tak to jsem ani nečekal.
Do tohoto lovu jsem měl zainteresováno několik lidiček a konečně to tedy vyšlo.

Karel Loprais

19. července 2011 v 7:52 | Zdenda |  Autogramy
Tak naše víkendová návštěva mi přivezla jeden autogram což je pro mně dárek nejhezčí.Díky autogramům jsem měl tu čest seznámit se s jedním kolegou,který se několikrát závodů Paříž-Dakar zúčastnil a tím pádem vím i mnoho věcí ze zákulisí a musím říci,že tím víc Karla Lopraise a další jezdce,kteří si na tento závod troufnou velice obdivuji.


Sonja Ziemann

18. července 2011 v 10:30 | Zdenda |  Autogramy
Německá herečka dnes 85 letá
filmy:Most u Remagenu
Sonja Ziemann

Michal Pešek

16. července 2011 v 8:02 | Zdenda |  Autogramy
Tak nějak mi poslední dny nezbývá čas na blog znáte to dovolená,výlety,návštěvy a ještě příprava na doufám,že zajímavé letní akce.Tak se také omlouvám Vám mé SB že nestíhám prohlížet Vaše přírůstky a komentovat.No a pošta taky trochu stávkuje tenhle týden ani čárka a tak jsem dávám alespoň jeden autogram z dřívější doby,ale na blogu ještě uvěřejněn nebyl.Tento český herec hrál hodně v dobách svého mládí.
Filmy a seriály:Setkání v červenci,Arabela,Vlak dětství a naděje,Velký pitaval z malého města,Zkoušky z dospělosti a mnoho dalších.


Romana Julinová

13. července 2011 v 11:27 | Zdenda |  Autogramy
Herečka Zlínského divadla

Michaela Kudláčková

12. července 2011 v 11:22 | Zdenda |  Autogramy
Kdo zná mojí slabost pro získávání autogramů dětských herců určitě tuší jak velikánskou radost mi tento autogram udělal.Míšu jsem naháněl celá léta a až teď se mi to teprve podařilo.Zahrála si ve filmech:Veronika prostě Nika,Poslední propadne peklu a asi nejznámější její role byla v seriálu My všichni školou povinní.Dnes se již herectví nevěnuje.
21.6.2011-12.7.2011


A jedna fotka ze současnosti:


Viktor Limr

12. července 2011 v 7:35 | Zdenda |  Autogramy
Díky TV Prima