Březen 2011

Rafael Kubelík

31. března 2011 v 15:00 | Zdenda |  Autogramy
Tak za tuto perlu v mé sbírce věhlasnému ditigentovi/29.6.1914-11.8.1996/ vděčím jednomu milému sběrateli.
Autogram je na starém programu nádhera.

Jiří Dvořák

31. března 2011 v 7:31 | Zdenda |  Autogramy
Protože se v sobotu konal sraz fanclubu tohoto herce s nádherným hlasem neodolal jsem a nechal si podepsat tyto fotky.Hlavně z oblíbeného seriálu Ulice.
A čertík s jeho typickým chichichi z pohádky Anděl páně
No a ještě jedna pohádková

Myléne Demongeot a Gérard Barray

30. března 2011 v 14:54 | Zdenda
Tak tento skvostný dvoják mi poslal jeden milý přítel ze sousední země a já mu za něj moc děkuji.

Stacy Keach

30. března 2011 v 11:15 | Zdenda |  Autogramy
Dnes mi po dlouhém čekání přišla odpověď od amerického herce Stacy Keach.Zahrál si ve více jak 160 filmových a televizních rolích.Např.Útěk z vězení,Útěk z L.A.,Návrat osamělého jezdce,Barman a fantom.
Přišla bohužel jen kartička fotky se asi někde u pana Keache zatoulali i tak mám radost.
7.1.2010-30.3.2011

Markéta Konvičková

30. března 2011 v 7:15 | Zdenda |  Autogramy
Za autogram naší mladé zpěvačky na DVD vděčím jednomu renomovanému fotografovi Jiřímu Gabrielovi,který se účastnil křtu tohoto DVD.

Michael Chow

29. března 2011 v 14:16 | Zdenda |  Autogramy
Americký herec a restauratér čínského původu.
Filmy:Křižovatka smrti 1-3,Smrtonosná zbraň 4,James Bond-Žiješ jenom dvakrát,
Jelikož získat čínského herce je dost těžké mám z každého nového vždy velkou radost.
7.1.2011-29.3.2011

Tom Burlinson

28. března 2011 v 20:09 | Zdenda |  Autogramy
Dnes mi dorazil autogram kanadského herce žijícího převážně v Austrálii na dvou krásných fotkách jedna z nich je dokonce větší než A4.
Filmy:Muž od sněžné řeky.Návrat ke sněžné řece,Maso a krev,Doly krále Šalamouna
14.2.2011-28.3.2011

Vrátila se jednou v noci

28. března 2011 v 8:26 | Zdenda |  Autogramy
Jak Vám asi název napověděl byl jsem včera večer v divadle a tato duchařská divadelní hra mně hodně pobavila opět jsem měl prima večer plný smíchu a autogramů.Takže od začátku.
Přijel jsem jako vždy hodinu před představením a bohužel herci už tam byli a to v divadelní kavárně kam se s vozíkem nedostanu.Takže chvíle vyčkávání než se herečky přesunuly do šaten a kam je šla máma s pořadatelem poprosit o autogramy a společnou fotku.Moc se jim líbily fotky paní Švormová říkala,že ani ona takovéto památky na natáčení nemá pak se nedivte když se Vám fotky,které posíláte i nevrátí.
Takže tady jsou autogramy milých dam.
Libuše Švormová
V další roli Jana Malá

A Marcela Peňázová,která byla z této pohádkové fotky doslova unešená.
A tady je moje společná fotka s milými dámami.Libuše Švormová měla už na hlavě paruku takže částečně v kostýmu.

Tak a jelikož hlavní hrdina Václav Vydra je vyhlášen svými příchody na poslední chvíli tak na něj jsem si šel počkat před divadlo no ale když už do začátku představení zbývalo jen deset minut a on stále nikde tak jsem to radši nechal až na přestávku.Je fakt,že úderem sedmé hodiny stál na jevišti no jak ten to dělá?Takže pro jeho autogram se šlo až o přestávce.Určitě jak viděl mámu už mu bylo všechno jasné neboť s ním jsem se viděl už mnohokrát.
Obě fotky samozřejmě budou čekat na vhodný čas k dopodepsání.


No a s mužskými to bylo trochu složitější Martin Zahálka tak ten byl každou volnou chvilku v báru takže k tomu jsme se tento večer ani nedostali.No nevadí určitě se zase někdy setkáme.
Tak a to je celý včerejší prima večer.

Marta Töpferová

27. března 2011 v 9:27 | Zdenda |  Moje setkání
Že Vám to příjmení něco říká?Ano je to dcera herce Tomáše Töpfera,ale nežije u nás,ale od roku 1987 bydlí a koncertuje v USA a po celém světě.Její debut produkoval Joe Boyd,který před 30 lety objevil i Pink Floyd.Je považována za největší talent latinskoamerických rytmů.Tato vynikající zpěvačka se doprovází na malou čtyrstrunnou kytaru zvanou cuatro,která pochází z Venezuely.

Michaela Doležalová

26. března 2011 v 8:08 | Zdenda |  Autogramy
Herečka Zlínského divadla

Fešáci

25. března 2011 v 8:31 | Zdenda |  Autogramy
Skupinu Fešáci znám leta letoucí a mám téměř všechny jejich CD a to hlavně z dob kdy u nich působil můj veliký oblíbenec Michal Tučný.A to byla také největší motivace proč jsem na setkání včera jel.Chtěl jsem se potkat s Michalovou dcerou Míšou a napravit si minluý špatný dojem z Tomáš Linky.
Takže vše dopadlo výborně nejprve jsem si nechal podpsat několik muzikantů,kteří se po kouskách trousili do divadla a netrpělivě jsem očekával tu hlavní skupinku.Dojela celkem brzy ve stříbrném džípu a všichni u mně mají velkou jedničku byli perfektní,milí,příjemní.Při focení si ze mně dělal pan Malík srandu,že Míša má dnes 19 narozeniny celou cestu domů mi to vrtalo hlavou až jsem se musel podívat do knihy a tam jsem zjistil,že sice narozeniny má,ale dávno ne 19 takže to opravdu byla srandička.
Musím také říci,že Míša Tučná má hodně podobný autogram jako její tatínek.
Autogramy celé kapely jsem dohromady nedal,protože jak jsem tak seděl pod pódiem a koukal jak bubeník leští jeden činel za druhým tak jsem to vzdal,protože těch činelů bylo ješt moc-ono pochytat celou kapelu je jak honit pytel blech.

Bernard Sauvat

24. března 2011 v 17:34 | Zdenda |  Autogramy
Francouzský zpěvák a skladatel

John Saxon

23. března 2011 v 17:18 | Zdenda |  Autogramy
Americký herec autogram je z osobního setkání a je zakoupen.
Filmy:Drak přichází s mým oblíbencem Bruce Lee,Elektrický jezdec,Noční můra...,Poslední samuraj

Roman Skamene

23. března 2011 v 10:08 | Zdenda |  Autogramy
Tak z dnešního autogramu mám velkou radost i když opět špatný popisovač,kterému jsem z bezpečnostních důvodů trochu pomohl lakem,ale dopadlo to dobře.Jelikož ve Směšném divadle Luďka Soboty už nehraje v odpověď jsem vůbec nedoufal.
Takhle přesně jsem ho chtěl mít.Hlavně z Tankového praporu a z pohádek.
14.12.2009-23.3.2011

Co v detektivce nebylo 2

22. března 2011 v 8:27 | Zdenda |  Autogramy
Včera jsem prožil nádhernou půlhodinku s herci této hry.Jelikož hru jsem už viděl jel jsem si hlavně nechat některé fotky dopodepsat.Bylo to perfektní jelikož téměř celé osazenstvo sedělo v divadelní kavárně.Potěšilo mně že tentokrát tu byli opět jiné alternace než minule.Takže nejprve moc prima žena Jana Švandová se kterou jsme si fakt báječně popovídali.Za tyto autogramy jsem moc rád,protože zatím jsem měl jen jeden a ještě na druhé straně fotografie.
Další z osazenstva byl Martin Sochor
Bořík Procházka,kterému jsem dal podepsat fotku z nového filmu Lidice a díky ní jsem se také dozvěděl jak to zrovna v této scéně bylo.
Jediný na kterého jsem nebyl připraven byl Martin Kubačák takže jeho autogram mám jen na kartičce.


A posledním v kavárně byl Ladislav Trojan se kterým jsem se neviděl poprvé,ale upozornil jsem ho,že v neděli se uvidíme znovZ té staré fotky,kterou jsem mu přinesl k podpisu byl hodně nadšen.
A nechal jsem si samozřejmě podepsat naši společnou fotku z minulého setkání.

Tak a tady je naše společná fotka ke které jsme se nasunuli k panu Boříkovi,kterému se vzhledem k jeho věku a hůlce špatně vstávalo.
Tak a pak jsem se v doprovodu paní Jany Švandové přesunul k šatnám kam mi utekl pan Petr Nárožný.Musím Vám říci,že bylo perfektní sledovat jak doslova maluje ten svůj úžasný složitý autogram.
Takže podepsal mi jednu starou fotku.
A dopodepsal se na tento skvost.
A pak už jsem jen čekal na to až Oldřich Vlach dokončí rozhovor s místním novinářem a musím říci,že jsem se pobavil.
Tak na této fotce jsem toužil ho mít podepsaného
A samozřejmě mi dopodepsal naši společnou fotku.
A jako poslední fotku ze seriálu Vlak dětství a naděje.

Pak jsme ještě povídali o novém seriálu,který momentálně natáčí ČT a ve kterém jak pan Vlach tak pan Zindulka hrají osazenstvo jednoho domova důchodců dokonce mně zval abych se přijel podívat na natáčení,ale je to od nás dosti daleko.
Takže včera jsem prožil moc příjemnou Půl hodinu mezi samými skvělými herci.

Christian Vadim

22. března 2011 v 6:47 | Zdenda |  Autogramy
Francouzský herec.
filmy:Noci v úplňku,Čas znovu nalezení.
Fotku si asi nechal takže se vrátila podepsaná kartička a to z obou stran.
26.4.2010-21.3.2011

Jean Pierre Marielle

21. března 2011 v 11:35 | Zdenda |  Autogramy
Francouzský herec,který hrál ve více jak 100 filmech namátkou:Manželé z roku II.,Bezva finta,Šifra mistra Leonarda.
Tak z této zásilky se povedla jen fotka s drsnějším povrchem a kartička-ostatní fotky byly podepsány tak špatnou fixou,že se totálně rozmazaly takže budu je posílat ještě jednou i s popisovačem.
21.2.2011-21.3.2011

Petr Vojnar

21. března 2011 v 7:35 | Zdenda
Mladý herec,moderátor a scénárista.
Filmy:Experti,Veni,vidi,vici,Po hlavě do prdele.
1.1.2011-18.3.2011

Narozeniny mého blogu

20. března 2011 v 16:58 | Zdenda |  Autogramy
Tak jsem si před chvilinkou všiml,že vlastně má tento víkend můj blog narozeniny.No takže abych mu popřál vše nejlepší do dalších doufám plodných let.
Vím,že Vás někdy svými úspěchy trošku štvu,ale nebojte Vy mně taky pěkně dostáváte do úzkých když vidím Vaše brilantní úspěchy.Jsem moc rád,že na můj blog chodíte vždyť takto velkou partu prima kamarádů bych nebýt tohoto blogu měl asi těžko.Takže doufám,že budete rádi chodit na můj blog i dále tak jako já rád sleduji úspěchy Vás všech mých blogových přátel na Vašich blozích.Kdyby si někdo myslel abych zde udělal nějaké změny klidně mi to napište budu rád za každý nápad-to abych nezakrněl.
A když už jsou tu ty blogové narozeniny tak tak aby to nebylo bez fotky tak tady je jedna tajná fotka,kterou ještě nikdo nikde neviděl.
Rošťák Karel Zima a Sabina Laurinová-tohle v pohádce neuvidíte

Olympic 1965

19. března 2011 v 17:09 | Zdenda |  Autogramy
Neodolal jsem a tuto raritku z koncertu v Žatci z roku 1965 jsem vydražil.Protože Olympic je moje srdeční záležitost tak to jsem musel mít i když u toho moje peněženka pěkně krvácela.