Juniorfest den čtvrtý-poslední akce

15. listopadu 2010 v 8:13 | Zdenda |  Moje setkání
10.11.2010 Na dnešní večer jsem se hodně těšil vždyť kvůli němu jsme si pobyt o jeden den prodloužili.Sál byl plný k prasknutí a všichni netrpělivě očekávali hvězdu dnešního večera.Paní Jiřinka Bohdalová vstoupila ze zadu a když procházela uličkou kolem mně tak mně trošku praštila obrovskou kyticí,kterou dostala.Usadili jí na krásné zámecké křeslo naproti pódiu,aby shlédla představení Malá čarodějnice v podání dětí ze zdejší školy.Velice vtipné představení zakončili tím,že musí rozhodnout nejstarší čarodějnice tedy Jiřinka ta to vzala skutečně úžasně a už při vstupu na jeviště perlila.Neváhala vlézt ani na improvizovaný kopec tedy štafle a perfektně tuto hru s dětmi dohrála.
Jiřina
Pak už přišlo předávání ceny takže paní Bohdalová si převzala zlatou rafičku a pak přišli dárečky od dětí a od festivalu.
Tím však dárečky nekončili-pořadatelům se podařilo připravit Jiřince takové překvapení,že sama potom prohlásila,že jí z toho mohlo i klepnout,ale nepředbíhejme.Za dokonalé utajení by se nemusela stydět ani FBI.
Z obrazu jako první gratulant se prosekal svou hůlkou režisér Václav Vorlíček,jako druhý dáreček vyšel se sakem přes hlavu,aby svou totožnost skryl do poslední chvíle režisér Jiří Strach.velkým překvapením byla Jiřina Jirásková,které museli pořadatelé na pódium hodně pomáhat,pak Ivo Niederle,Ondřej Kepka,Jana Nagyová a jako poslední to bylo pro paní Jiřinu ten největší šok její sestra,která jinak žije ve Švédsku.
herci

Následovala beseda s vyprávěním účinkujících byl to moc pěkný večer.Jejich vyprávění o různých osobnostech třeba Vladimíru Menšíkovi bylo zajímavé a také velká sranda.Po skončení a velkém aplausu byla přestávka  a následovala autogramiáda,které se vzhledem k zdravotnímu stavu neúčastnila Jiřina Jirásková.Bohužel než jsme se vůbec probojovali k pódiu některé osobnosti už odcházeli.
K mé velké radosti mi milý pan kastelán přivedl odcházející Jiřinku Bohdalovou až ke mně.Dal jsem jí kytici,kterou jsme jí odpoledne nechali uvázat moc krásně jsme si s ní popovídali byla opravdu moc milá a došlo i na společné fotky.
Jiřina Bohdalová
A díky tátově provokaci i na pusu.
Jiřina Bohdalová
Její autogram sice nemám,protože jsem ani netušil,že odchází a už nebude podepisovat,ale nevadí setkání s ní bylo perfektní.
Máma poté šla na pódium pro autogramy a nechala mi podepsat odcházejícího Václava Vorlíčka.
Václav Vorlíček
Jiřího Stracha chytila jen tak tak v poslední chvíli.Byl tak hodný,že mi ještě skočil zpět na pódium pro napodepsanou fotku.
Jiří Strach
Milý to chlapík došlo i na společnou fotku.
Jiří Strach
Ke konci ještě přišla paní Jana Nagyová a Ondřej Kepka.
Jana Nagyová
Jana Nagyová
Dáda Patrasová a Jana Nagyová
A Ondřej Kepka:
Ondřej Kepka
Ondřej Kepka
Ondřej Kepka
Ten byl tak hodný,že mi ještě věnoval svou novou knihu do které napsal krásné věnování.Mám ji prý jako předčasný dárek k Vánocům.
kniha
kniha

No byl to krásný večer a já jsem si ho perfektně užil.Po odchodu z Erbovního sálu jsem se ještě před zámkem naposledy rozloučil s  milou paní Jiřinkou a padla poslední pusinka na rozloučenou.
A tím jsem já zakončil filmový festival Juniorfest 2010.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Redhead Redhead | Web | 15. listopadu 2010 v 9:45 | Reagovat

Zdendo, zajímavý článek a krásná setkání, na která se určitě nezapomíná! Moc gratuluju k autogramům i nezapomenutelným setkáním!

2 Romi Romi | Web | 15. listopadu 2010 v 9:49 | Reagovat

Zdendo, nemám slov..Setkání s tolika známými a úžasnými herci jako je Jiřinka Bohdalová, protagonisté mé oblíbené Arabely Jany Nagyové a Ondřeje Kepky, Jirky Stracha a ty fotky, nádhera :-P Moc ti gratuluji ;-)

3 greatlee greatlee | Web | 15. listopadu 2010 v 19:34 | Reagovat

Páni, Zdendo, úžasné. K tomu se snad ani nic jinýho nedá dodat.
Moc ti to přeju a gratuluju!

4 Monika =)) Monika =)) | E-mail | Web | 16. listopadu 2010 v 9:10 | Reagovat

Krásné fotky Zdendo! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama