Kamarádi sběratelé.

4. prosince 2009 v 8:48 | Zdenda |  Moje setkání
Dnešní článek bych rád věnoval mým úžasným kamarádům sběratelům,kterým bych chtěl tímto článkem poděkovat a bez nichž by moje sbírka neměla tolik super autogramů.
Jako prvnímu bych chtěl poděkovat mému dlouholetému příteli Jirkovi Hanibalovi,který mi v začátcích hodně moc pomohl a díky němu mám ve sbírce třeba i Jana Wericha s kterým se osobně stýkal.
A spoustu jiných vzácných autogramů.Přátelíme se už téměř 4 roky a ač mně je pouhých 19 let a Jirkovi přes sedmdesát vážím si jeho přátelství a autogramů,které mi věnoval.
Dana Medřická
Musím také zmínit bezva kamaráda Pepu Mikásku/v odkazech jako Pepa/ se kterým se znám kratší dobu,ale už po prvním telefonátu jsme si padli do oka a on mi také věnoval spoustu autogramů,které bych sám asi těžko získal.
Vigo Mortensen
Paul Hogen
Telefonáty ve kterých si sdělujeme své úlovky ho asi také stojí nemálo peněz,ale vždycky se na ně strašně těším.Autogramů,které mi Pepa věnoval je mnohem mnohem více.Děkuji ti Pepo za krásné autogramy na super fotkách.
David Duchovny
A další můj velký opravdu hodně velký vzor a přítel Ing.Jan Podolský jehož sbírku tak jako Pepovu chodím obdivovat/v odkazech jako Jan/ a žasnu nad jeho autogramy-podívejte se na jeho stránky opravdu to stojí za to.Také díky němu mám ve sbírce další opravdové klenoty.
Například pro mne nechal na autogramiádě v Anglii podepsat tyto dvě herečky.
Shanen Doherty/Beverly Hills 90210/
Catherine Stewart/Noční můra z Elm Street/
a ještě 4 herce jedním z nich je Brad Pitt a ostatní najdete v galerii zahraniční herci a herečky.
I Vám pane Podolský veliké díky moc si toho vážím.
Chtěl bych také poděkovat Ondřeji Suchému,který mne u sebe letos v létě mile přijal a který mi také věnoval několik autogramů mezi jinými například obrázek malovaný jeho bratrem Jiřím Suchým.
A další vzácné autogramy českých umělců většinou již nežijících.
Milý pane Ondřeji jsem strašně rád,že sem Vás poznal a vážím si našeho přátelství.

A na závěr musím poděkovat všem mým blogovým přátelům je to úžasná parta lidí se zájmem o autogramy a všichni jsou moc fajn.Nechci je všechny jmenovat,abych na někoho nezapomněl/to bych nerad/ a i díky některým z nich se má sbírka rozrostla o některé autogramy ze kterých mám radost a vážím si toho.Takže můj dík patří všem mým blogovým přátelům.
Takže závěrem děkuji Vám všem mí přátelé a můžu slíbit,že autogramy od Vás budu opatrovat jako oko v hlavě a moc si považovat jich a hlavně v dnešní zlé a uspěchané době milého přátelství s milými lidmi.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pepa Pepa | E-mail | Web | 4. prosince 2009 v 9:01 | Reagovat

Zdenale nemam slov moc ti děkuji asi bych ti napsal delší komentář , ale musím hamat polévku co moje dvouleté miminko zrovna do mě cpe z víčka od laku na vlasy i tento komentář píšu asi tři minuty jelikož v každém slově mam díky lžičce v oku překlep moc díky a těš se na ježíška máš naco

2 Luchana Sb Luchana Sb | E-mail | Web | 4. prosince 2009 v 10:40 | Reagovat

Já si tvého přátelství Zdendo taky moc vážím, Máš vážně moc pěknou sbírku, Já sbírám zatím autogramy Rok a půl, Mě se také pomalu má sbírka rozrůstá pomalu a jistě se blížím k 1000-mu Autogramů zatím jich mám něco kolem 950 Autogramů, A vždy se moc těším na nové, Napřed to byla moje záliba která pak přerostla v závislost na ty Autogramy je to zkrátka můj největší Koníček a já jsem na něm moc závislá, Vím to protože pociťuji když mi třeba pár dní nic nepříde tak mám z toho hned paniku a jsem zklamaná,, Tebe Zdendo ale moc obdivuji, Máš vážně bezvadný Autogramy,,,

3 Romi Romi | Web | 4. prosince 2009 v 12:25 | Reagovat

Tak tolik ůžasných a cenných autogramů jsem neviděla. Všem tvým báječným přátelům sběratelům autogramů a tobě přeji to to nej na světě:)

4 Sabča tvá ,,kámoška" Sabča tvá ,,kámoška" | Web | 4. prosince 2009 v 17:38 | Reagovat

Pokud děkuješ i mě tak nemusíš.nemáš vůbec za co!!:-)Autogramy,který mám 2x  ti posilám proto,že chci ne proto že bych musela nebo tak:-)Víš co,mě neděkuj,protože ty sám víš,že když budeš potřebovat jakoukoli pomoc stačí napsat mail a já když budu moc ti pomůžu.Když budu mít nějakej podpis 2x nebo vícekrát,jede to směr-nový bor.
Nee fakt mi neděkuj,ty seš přece kámoš tak je jasný že ti pomáhám,když ty nemůžeš (víš jak to myslím)takový věci nejí třeba řešit...mail máš takže kdyby něco........

5 Sammy Sammy | Web | 6. prosince 2009 v 17:01 | Reagovat

Je skvělé mít takovéhé přátele, co naprotsto nezištně pomáhají rozšiřovat tvoji sbírku a zárověň sdílejí vášeň pro sbírání. Takových lidí si moc vážím, a jsem ráda, žes jich našdel tolik. A samozřejmě nemáš zač, já jako jedna z blogových kamarádek (snad:) ti taky děkuju za tvojr přátelství;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama