Listopad 2009

Natáčení TV Nova

27. listopadu 2009 v 11:18 | Zdenda |  Moje setkání
Milí návštěvníci mého blogu právě ode mne po hodinovém natáčení odjel štáb TV Nova.Reportáž o mých autogramech se bude vysílat v Televizních novinách,ale zatím nevím kdy přesně až mi reportér Jakub Bystrzycki dá vědět napíši přesný čas na blog.Tak mi držte palce ať tam nevypadám jak blbec.
Jakub Bystrzycki
a kameraman

Autogramy a setkání v listopadu

22. listopadu 2009 v 17:16 | Zdenda |  Moje setkání
25.11.2009 tak mi zase přibyla jedna herečka ze seriálu Tudorovci je to představitelka královny
Maria Doyle Kennedy.
14.1.2009-25.11.2009
adresa byla přes divadlo již neplatí

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dne 24.11.2009 mi TV Prima poslala tři podpis karty s autogramem herců:
Jan Révai
Miroslav Mejzlík
a herečka Laďka Něgrešová--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Právě jsem se vrátil z jednoho milého setkání s naším zpěvákem Jiřím Kornem.Byl moc milý podepsal se mi a ochotně se se mnou vyfotil.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dne 23.11.2009 mi přišli dva autogramy jeden z Čech a druhý z Německa.
Takže z Čech mi odepsala Eva Vejmělková,kterou znáte z filmů Fontána pre Zuzanu a jako Píšťalku z "Básníků"
29.6.2009-23.11.2009
adresa:Eva Vejmělková
Nový svět 12
735 64 Havířov
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O druhý podpis jsem usiloval několik let napsal jsem mu asi pět dopisů a nyní jsem se konečně dočkal.Dlouho očekávaným je Mark Keller,kterého si já nejvíc spojuji s André Fuchsem ze seriálu Kobra 11.
přesný termín ani adresu bohužel nevím.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dnes 22.11.2009 jsem měl tu milou příležitost požádat o autogram a společnou fotku člověka,který je velkým dítětem a rád si s dětmi hraje Michala Nesvadbu.Je úžasně milý a srandovní.

Nejkrásnější hádanka-2.díl

21. listopadu 2009 v 7:49 | Zdenda |  Moje setkání
Takže je tu můj druhý natáčecí den pohádky Zdeňka Trošky-"Nejkrásnější hádanka".
Přijeli jsme na natáčení a byl krásný slunný den to můžete vidět už podle oblečení.Hned jak Zdenda dotočil jednu ze scén blížil se ke mně se slovy:"Kdopak nám t přijel?Zdendulka"
a od té doby mi tak i říká.Přivítali jsme se podáním ruky a šli se dívat na natáčení.
Točila se scéna s princeznou na balkoně/je zajímavé,že se točila dopoledne a ve filmu je tato scéna v noci/.
Když mně princezna Rozmarýnka/Veronika Kubařová/ uviděla hned na mně začala mávat a já na ni samozřejmě taky a rád.Po dotočení balkónové scény jsem s princeznou pořídil tuto krásnou romantickou fotku v zámeckém parku.Říkala,že se ráda vyfotí s takovým pěkným princem.
O jejím krásném nočním úboru Vám musím ještě říci něco co mně velice šokovalo.Reportérovi časopisu pan režisér ukazoval jak je kostým propracovaný,že jeho součástí jsou i krásné podvazky,které však ke škodě nejsou vidět.Reportér
řekl ať mu princezna a pan režisér zapózují.A tahle fotka,kterou ve stejnou chvíli fotil i můj děda
vyšla druhý den v jednom časopise.
V článku bylo napsáno,že princezna měla problémy s kostýmem a ještě,že tam byl pan režisér,který jí podvazky rád opravil.A škoda,že J.Dolanský byl někde jinde,že by se toho rád ujal sám.Kdybych u toho nestál a všechno neviděl a neslyšel tak neřeknu,ale pro reklamu pohádky to asi bylo dobré.
Ten den se točila jedna scéna na schodišti uvnitř zámku a protože se muselo hodinu čekat na to správné světlo krásně jsme si s panem režisérem a herci popovídali to bylo srandy a historek.
A pak už se šlo točit do zámeckých prostor.Místo pro štáb bylo hodně maličkaté a tmavé,ale protože mně pan režisér pozval namáčkl jsem se tam taky.Mezi každým záběrem dělal Zdenda úžasnou srandu byli jsme všichni uchechtaní.Jakoukoliv záminku on převede na srandu a to já mám rád.
No a pak už jsme se rozloučili až do druhého dne ale o tom až v dalším díle.

Autogramy 2

19. listopadu 2009 v 7:55 | Zdenda |  Adresy
Dnes 20.11.2009 mi odepsala Klára Pollertová-Trojanová která hrála již jako dítě např.Vesničko má středisková.Minulý týden se Kláře narodilo miminko a i přesto si našla čas a odepsalala mi.Podepsala mi moje fotky a jednu ještě přidala.
27.10.2009-20.11.2009
adresa:Švandovo divadlo na Smíchově------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19.11.2009 mi přišel autogram německé herečky jménem Diana Amft.Zahrála si v komediích Kluci to chtěj a pořád,Holky to chtěj taky.
11.11.2009-19.11.2009
adresa:Diana Amft
Agentura Britta Imdahl
Paddenbett 6
D-44803 Bochum
Germany
Taky mám díky mému taťkovi 15 nových autogramů z Novy-herce ze seriálů,reportéry a tak.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dnes mi dorazil jen jeden autogram a to herec a ředitel Dejvického divadla Miroslav Krobot.
Já ho mám nejvíc v paměti z Účastníků zájezdu jako řidiče Karla a samozřejmě hnědé podšálky.
13.11.2009-19.11.2009.
adresa:Dejvické divadlo

Nejkrásnější hádanka-1.díl

16. listopadu 2009 v 15:26 | Zdenda |  Moje setkání


Protože mi autogramy nějak stávkují a nic mi nechodí rozhodl jsem se napsat článeček o kterém už dlouho přemýšlím.Je o mé přítomnosti na natáčení pohádky Zdeňka Trošky "Nejkrásnější Hádanka".
Bylo to v létě roku 2007 kdy mně pan režisér Troška pozval na natáčení své pohádky.
První den natáčení jsme přijeli k zadní bráně zámku Sychrov a narazili jsme na černého šerifa,který nás odmítl vpustit dovnitř.Tak jsme nelenili máma zavolala panu režisérovi na mobil a ten řekl:"Dejte mi ho na ucho" v tu chvíli se už černý šerif tetelil blahem,že mluví se samotným panem režisérem.Takže po tomto rozhovoru jsme byli s úsměvem vpuštěni do zámecké zahrady.
Hned jak jsme dorazili na plac a pan režisér měl chvilku času běžel se s námi uvítat.Předali jsme mu dárek v podobě skleniček a obří svačinky pro celý štáb.
Hned na začátku se se mnou vyfotil a ke druhé fotce také narežíroval všechny dvorní dámy.

Protože všichni měli s natáčením hodně práce začala máma krájet tlačenku a klobásky a na to jsme chytali hladové herce.Catering měli chudáci dost daleko takže jim naše svačinka přišla vhod a my se cítili alespoň trošku užiteční.Na tlačenku jsem pořídil společnou fotku s Janem Dolanským


Pavla Kikinčuka


a pana generála Přemysla Kubištu,který byl nejprímovější řekl mi po generálsku:!Pojď sem rekrute"
zaujal pózu generála i s tlačenkou v ruce a vyfotil se se mnou.


Dalším odchyceným byl Jiří"jogurt"Kohout,kterého si určitě pamatujete z Kameňáků v této pohádce však nehraje byl jen asistentem.


No a pak už jsme několik hodin sledovali natáčení bylo to velice zajímavé a poučné,takové ty filmařské triky i pan režisér říkal,že film je samý švindl.


Měl jsem možnost nahlédnout i do scénáře to když mi Zdenda vysvětloval co se bude nyní točit.


Také jsem v malé přestávečce stačil udělat společnou fotku s Táňou Medveckou v krásném kostýmu dvorní dámy i když hladová/protože hlavní herci si svačinku dát nemohli,aby neublížili kostýmu a nalíčení a točila se scéna na balkoně


,kde museli vydržet několik hodin/ochotně se se mnou vyfotila a ještě si při tom zavýskla.


Jako poslední se se mnou vyfotil Láďa Potměšil v kostýmu pana krále.Podal mi ruku a řekl:Ahoj já jsem Láďa"pak se mnou zapózoval a spěchal na vytoužený oběd.

Pak jsme se ještě rozloučili s panem režisérem s tím,že přijedeme pozítří.

A o dalším natáčecím dni až jindy v druhém díle.

Zase jedno pěkné pondělí a ...

9. listopadu 2009 v 16:00 | Zdenda |  Adresy
Dne 12.11.2009 mi doratil jeden autogram od herečky,která si zahrála jako dítě hlavní roli v českém filmu Metráček-Markéta Světlíková.
adresu:jsem získal z našeho klubového časopisu Autogram tudíž adresu nemohu poskytnout.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Musím zde napsat velké poděkování a to Janě/redhead/za to jak na mně myslela a nechala mi na klubové autogramiádě podepsat kartičky.Jani moc moc ti děkuji.

A dnešek 10.11. mi přinesl do schránky ještě jednu zajímavost-před rokem a půl jsem psal svou žádost herci Ilju Rackovi a protože odpověď stále nepřicházela tak jsem si autogram na kartičce obstaral jinde.A ejhle včera mi od něj přišel autogram i s dopisem a pan Racek mi v dopise vysvětluje,že si s ním před rokem založil knihu a pak jí dočetl a odložil a na mojí žádost zapomněl.Až nyní po takovém čase knihu otevřel a žádost našel.Takže i tohle se může stát s vaší žádostí.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dnes 9.11.2009 jsem obdržel tyto autogramy.
První je americký herec,režisér a producent Phil Proctor,který hrál asi ve 130 filmech např.Dr.Dolittle,101 dalmatinů,U nás na farmě.
20.10.2009-9.11.2009
email:phil.proctor@mac.com
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.
Další autogramem je od Erin Brockovich,která se stala skutečnou předlohou ke stejnojmenému filmu,kde jí ztvárnila J.Roberts a získala za tuto roli Oskara.
15.6.2009-9.11.2009
adresa:5737 Kanan road 592
Agoura hills
California 91301
USA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Další je americký herec Wilford Brimley také si zahrál v asi 30 filmech např.Cesta do Číny,Eternity.
14.10.2009-9.11.2009
adresa:240 Greybull ave
Greybull,WY
82426 USA
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Moc pěkně mně potěšil autogram,který mi vyšel až na třetí pokus-Omar Sharif.
Francouzský herec hrál ve filmech Lawrence z Arábie,Ohrožení Britannicu,Guliverovy cesty,Vikingové.
28.10.2009-9.11.2009
adresa:Agence Anne Acvares Correa
34 rue Jouffroy D´Abbans
750 17 Paris,France
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A poslední bonbónek je také několikátým pokusem je to anglický herec Sam Neil.
Filmy-Jurský park,Merlin,Tudorovci a spousty jiných.
16.9.2009-9.11.2009
adresa:c/o Sanahan management pty ltd
P.O.Box 1509
Darling hurst NSW
1300 Australia
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

autogramy

5. listopadu 2009 v 9:57 | Zdenda |  Adresy

Dnešním podpisem je autogram francouzského herce Gérarda Jugnota
22.10.2009-5.11.2009
adresu mám od kamaráda Pepy za což mu děkuji
adresa:
Gérard Jugnot
c/oJFPM
11 Rue de Chanez
757 81 Paris Cedex 16
France


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tento týden začal podpisově moc pěkně.
Motozávodník Karl Muggeridge.
25.6.2009-2.11.2009
email:info31@muggas.com
-------l------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Další je světoznámý kadeřník celebrit Udo Walz/původně jsem myslel,že je to herec,ale kadeřník taky dobrý.
13.10.2009-3.11.2009
email:info@udo-walz.com
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Třetím autogramem je francouzský herec Venantino Venantini hrál ve filmech např.Jestřábí žena,Policajt nebo rošťák,Miliónový brouk,Pošetilost mocných a další.
5.10.2009-2.11.2009
adresa:Venantino Venantini
c/o Artciné
15,rue Romain Rolland
9425 Gentily
France
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dalším francouzským herecem,který mi dorazil je Jean Pierre Malo známý z filmů Samotář,Drž hubu,Říše tygra.
22.10.2009-2.11.2009
adresa:
Agence France Degand
25,Rue du géneral Fox
750 08 Paris
France
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Další autogram je od americké zpěvačky BarbaryStreisand,které jsem posílal i dvě fotky a kartičku.
Kartička a jedna fotka přišli podepsané a druhá fotka se nevrátila.
12.10.2009-3.11.2009
adresa:
160 west,96 street
New York
NY 10025
USA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A zatím pro dnešek posledním je kanadský zpěvák Bruno Polletier.
20.10.2009-3.11.2009
email:info@brunopolletier.com
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oznámení

4. listopadu 2009 v 16:55 | Zdenda |  Moje setkání
Omlouvám se všem návštěvníkům mého blogu,že od neděle nic nedělám.V neděli mi odvezli mámu do nemocnice a já jsem vůbec neměl náladu přidávat nové podpisy a vůbec něco dělat.Vůbec mi to nemyslí.Slibuji,že zítra to napravím novinek mám hodně.Takže Ahoj zítra